172865-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinsk utrustning – Vibrationskontrollerad transient elastografi (VCTE)
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelVibrationskontrollerad transient elastografi (VCTE)
BeskrivningUpphandlingen avser vibrationskontrollerad transient elastografi (VCTE).
Intern identifierare2025-O002541
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000