172967-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – VÄG 2957 GC-väg Ullervad
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelVÄG 2957 GC-väg Ullervad
Beskrivningbyggnation av en 1070 m gång- och cykelväg utmed väg 2957
Intern identifierareKOM-416632
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareVÄG 2957 GC-väg Ullervad