See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Generalkonsult nya omklädningsrum Sunderbyn
Beskrivning: Uppdraget avser Generalkonsult för projektering av nya omklädningsrum på Sunderbysjukhus samt upprättande av förfrågningsunderlag AB 04 för entreprenadupphandling.
Intern identifierare: 24/67
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Dynamiskt inköpssystem
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71530000 Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000