172985-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Restaurangutrustning – Restaurangutrustning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Restaurangutrustning
Beskrivning: Köp och leverans av restaurangutrustning till Stadens verksamheter
Intern identifierare: KS-0421/2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39315000 Restaurangutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa villkor mm.
Beskrivning: Restaurangutrustning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Avtalsvillkor