2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avverkningstjänster
Beskrivning: Gallringsuppdrag samt skogsvård inkluderande markberedning, plantering och röjning.
Intern identifierare: 2025_24/129
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77200000 Skogstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: .
Intern identifierare: 1566584
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Del 1
Intern identifierare: 1608172
Ytterligare klassificering (cpv): 45111220 Röjning av ris och buskar, 77211300 Trädröjning, 77231000 Skogsskötsel
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Del 2
Intern identifierare: 1608174
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Del 3
Intern identifierare: 1608175
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Del 4
Intern identifierare: 1608176
Ytterligare klassificering (cpv): 45111220 Röjning av ris och buskar, 77211300 Trädröjning, 77231300 Skogsförvaltning