See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av sakkunniga biträden till den förtroendevalda revisionen
Beskrivning: Upphandlingen avser revisionstjänster till Alvesta kommuns förtroendevalda revisionen. Ytterligare information framgår ut upphandlingsdokumentet.
Intern identifierare: 2024-416
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79210000 Redovisning och revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000