2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fastighets- och förvaltningsförsäkring, Sandvikenhus AB
Beskrivning: Upphandlingen omfattar fastighetsförsäkring och förvaltningsförsäkring för Sandvikenhus AB och dess dotterbolag Sandviken Nyttofastigheter AB
Intern identifierare: IKS2023/44
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66510000 Försäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Fastighets- och förvaltningsförsäkring, Sandvikenhus AB