2. Förfarande
Förfarande
Titel: Norms-based analysis and engagement services - The Council on Ethics
Beskrivning: Norms-based analysis and engagement services related to this Contract consists of the following service areas that the Customer has a continuous need for throughout the contract period: a) Norms-based analysis and assessment, and associated screening services b) Norms-based engagement services
Intern identifierare: 24/5
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
Ytterligare klassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000