2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rekvisitionsläkemedel 2026
Beskrivning: Region Halland upphandlar rubricerat behov av rekvisitionsläkemedel inom ATC-koderna A, B, C, G, H, J, L och M.
Intern identifierare: RS250430
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33600000 Läkemedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000