2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förhandsinformation om upphandling av samverkansentreprenad för utbyggnad av Södra Sandbys avloppsreningsverk
Beskrivning: Information gällande kommande upphandling av samverkansentreprenad för utbyggnad av Södra Sandbys avloppsreningsverk.
Intern identifierare: 25/00304
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45252127 Byggnation av avloppsreningsverk
Ytterligare klassificering (cpv): 39350000 Utrustning för avloppsrening, 44162300 Utloppsledningar för avlopp, 44163110 Avloppsledningar, 45252130 Utrustning till anläggning för avloppsrening