2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vägmärkesskyltar 2023
Beskrivning: Göteborgs Stads Parkerings AB genomför upphandling avseende Vägmärkesskyltar, övriga skyltar och skyltarbeten och inbjuder härmed intresserade leverantörer att lämna anbud. Göteborgs Stads Parkerings AB avser teckna ramavtal, nedan benämnt avtal, omfattande hela uppdraget, med en leverantör.
Intern identifierare: 23/13
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31523000 Upplysta skyltar och namnskyltar
Ytterligare klassificering (cpv): 34920000 Vägutrustning, 44200000 Konstruktionsprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Upphandlingsdokument