173270-2024 - Resultat
Sverige – Byggnation av bostäder – Södra Sörse, nybyggnation bostäder
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelSödra Sörse, nybyggnation bostäder
BeskrivningVälkomna att lämna anbud på upphandling av projekt Södra Sörse, nybyggnation bostäder. Målet med upphandlingen är att kontraktera en totalentreprenad med samverkansavtal för att gemensamt hitta bästa, möjliga väg framåt i projektet. För mer information, se administrativa föreskrifter och tillhörande bilagor. Varmt välkomna att lämna anbud!
Föregående meddelande604622-2023
Intern identifierare2023:113
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45211300 Byggnation av bostäder
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000