173391-2025 - Resultat
Sverige – Konsulttjänster för upphandling – Upphandling av Upphandlingskonsulttjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av Upphandlingskonsulttjänster
BeskrivningUpphandlingen avser upphandling av upphandlingskonsulttjänster för Tredje AP fonden inom områdena: Upphandlingsstöd Avropsstöd Upphandlingsrådgivning
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79418000 Konsulttjänster för upphandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107151:Lot:1