See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skolskjuts 2024-2027 Område 3-6
Beskrivning: Upphandlingen omfattar Trollhättans Stads behov av skolskjuts gällande områdena 3-6 enligt förfrågningsunderlag.
Intern identifierare: 2023/00944
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Allmänna krav
Beskrivning: Enligt förfrågningsunderlag
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Område 3 Skolskjuts-Åsaka
Beskrivning: Avser skolskjuts enligt FFU inom område Åsaka
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Område 4 Skolskjuts - Sjuntorp
Beskrivning: Avser skolskjuts enligt FFU inom område Sjuntorp
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Område 5 Skolskjuts-Öresjö & Anpassad grundskola
Beskrivning: Avser skolskjuts enligt FFU inom område Öresjö & Anpassad grundskola
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Område 6 Skolskjuts-Upphärad
Beskrivning: Avser skolskjuts enligt FFU inom område Upphärad
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Obligatoriska krav
Beskrivning: Övergripande frågor-ska besvaras av anbudsgivaren