173570-2023 - ÄndringSverige-Kristinehamn: Banktjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Banktjänster
Referensnummer: Ks/2023:51
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66110000 Banktjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Kristinehamns kommun inklusive kommunala bolag och övriga organisationer enligt avsnitt 1.1 i upphandlingsdokumentet(”Kommunen”) inbjuder härmed anbudsgivare till att lämna anbud gällande Banktjänster.