See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bärighet, Väg 857 Svanstein-Ohtanajärvi, Bygghandling
Beskrivning: Bärighet, Väg 857 Svanstein-Ohtanajärvi, Bygghandling, Övertorneå kommun
Intern identifierare: KOM-416968
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Bärighet, Väg 857 Svanstein-Ohtanajärvi, Bygghandling