See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Automatisk Peritoneal Dialys (APD) maskin
Beskrivning: Månadshyra av APD-maskiner och programvara anpassade för VGR:S nuvarande system från Baxters Homechoice och Fresenius Sleep.safe för patienter med automatisk peritoenaldialysbehandling. Månadshyran inkluderar all service (AU och FU), mjukvara, hårdvara, transport och emballage.
Intern identifierare: RS 2024-04697
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85111900 Sjukhusdialys
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Mall VGR Anbudsinbjudan och avtal
Beskrivning: Upphandling APD-maskin, månadshyra.
Intern identifierare: 202404697-01
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Maskin för Automatisk Peritoenaldialys
Beskrivning: Upphandling APD-maskin, månadshyra
Intern identifierare: 202404697-001