See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kött och chark
Beskrivning: Upphandlingen omfattar köp och leverans av färskt kött och charkprodukter och kommer att resultera i ramavtal för löpande avrop av det samlade behovet under avtalstiden. Ramavtal kommer att tecknas med en (1) leverantör.
Intern identifierare: KS 25/29
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15110000 Kött
Ytterligare klassificering (cpv): 15111000 Nötkött, 15113000 Fläskkött, 15131120 Korvprodukter, 15131220 Bacon, 15894700 Charkuterivaror
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000