See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Livsmedel kaffe och te
Beskrivning: Upphandlingen avser leverans av ekologiskt och etiskt producerad kaffe och te till Göteborgs Stad och deltagande kranskommuner.
Intern identifierare: 816/23
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03131100 Kaffebönor
Ytterligare klassificering (cpv): 15842210 Chokladdryck
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del