See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift av Pop-up Returen
Beskrivning: Upphandlingen avser drift och logistikrelaterade tjänster i samband med den mobila återvinningscentralen "Pop-up Returen".
Föregående meddelande: 012545-2023
Intern identifierare: 23/01477
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000