173788-2024 - Resultat
Sverige – Försäljning av herrelös egendom – Avyttring av fordon
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAvyttring av fordon
BeskrivningAvyttring av fordon. Syftet är att upphandla en leverantör som kan tillhandahålla tjänsten rörande avyttring av stadens fordon.
Intern identifierareSF 2023/757
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 70122110 Försäljning av herrelös egendom
Ytterligare klassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareAvyttring av fordon