See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Arbetsplats- och kringutrustning IT
Beskrivning: Syftet med upphandlingen är att tillgodose Kommunens behov av produkter inom området arbetsplats- och kringutrustning IT. Exempel på produkter är bildskärmar, headsets, tangentbord, möss, kablar och adapters.
Intern identifierare: 2023-00140
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30200000 Datorer och datamateriel
Ytterligare klassificering (cpv): 30230000 Datorrelaterad utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Mervärdesmodell