2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtals upphandling - Kommunikationstjänster
Beskrivning: Agroväst Livsmedel AB inbjuder till anbudsgivning som gäller Kommunikationstjänster, enligt nedanstående instruktioner och bifogade handlingar.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92100000 Film- och videotjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 72413000 Webbsideutformningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001