2. Förfarande
Förfarande
Titel: Komprimatorbil
Beskrivning: Upphandlingen avser leverans av en fabriksny 2-axlad lastbil med 2-facks sopbehållare med komprimator godkänd för fordonsgas/biogas. Option: Beställaren har rätt att avropa ytterligare "komprimatorbil" med samma kravspecifikation.
Intern identifierare: MLAB-2024-0011
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144512 Sopbilar med komprimator
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000