2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bränsle och drivmedel
Beskrivning: Försvarets radioanstalt (FRA) bjuder in till anbudsgivning gällande Bränsle och Drivmedel, bränsle för uppvärmning och drivmedel för fordon. Notera att ska-krav och utvärdering (för priser) öppnas och aktiveras när man väljer lämna anbud.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09100000 Bränslen
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:125227:Lot:1