See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av mediabevakningstjänster
Beskrivning: Avsikten med avtalet är att samordna FI:s behov av mediebevakning av dagspress, tidskrifter, radio, tv och webbaserade källor i svensk media och webbaserade källor i internationell media. Bevakningen ska göras av det som skrivs om FI men även andra sökningar görs gällande t.ex. bransch, politik och myndighetens verksamhetsområden.
Föregående meddelande: 012946-2023
Intern identifierare: 23-28426
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000