See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service och installationer av säkerhetsteknik, Region Mitt
Beskrivning: Arbetsförmedlingen upphandlar ramavtal gällande service, drift och underhåll av säkerhetsanläggningar samt installationer av säkerhetsteknik i region Mitt. Region Mitt består av följande län: Dalarna, Gävleborg, Södermanland, Uppsala, Värmland, Västmanland och Örebro.
Intern identifierare: Af-2022/0015 0773
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 51100000 Installation av elektrisk och maskinteknisk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 31625300 Inbrottslarmssystem, 35120000 Bevaknings- och säkerhetssystem, 42961100 Passerkontrollsystem, 45312000 Installation av larmsystem och antenner, 79710000 Säkerhetstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Säkerhetsteknik
Beskrivning: Ramavtal gällande service, drift och underhåll av säkerhetsanläggningar samt installationer av säkerhetsteknik i region Mitt. Region Mitt består av följande län: Dalarna, Gävleborg, Södermanland, Uppsala, Värmland, Västmanland och Örebro.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på leverantören