174069-2019 - ResultatSverige-Växjö: Svetsning
Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ledningsbyggnation fjärrvärme och fjärrkyla, Svetsning
Referensnummer: 18/89
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45262680 Svetsning
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
45262000 Bygg- och anläggningsarbeten som kräver specialkunskaper eller specialverktyg, med undantag för takarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen