Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Matkort.
Referensnummer: SFF 134/2017
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 30199770 Lunchkuponger
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar ramavtal för matkort till ca 100 gymnasieelever.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 1,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 30199770 Lunchkuponger
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen