17414-2025 - Resultat
Sverige – Reparation och underhåll – Underhåll Smide och mekaniska tjänster / Arvika
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUnderhåll Smide och mekaniska tjänster / Arvika
BeskrivningUpphandlingen gäller underhållstjänster inom smidesarbeten och mekaniska arbeten. Successiva avrop sker under avtalsperioden.
Intern identifierareDnr 2024-148
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 44400000 Diverse industriframställda produkter och tillhörande föremål, 45262600 Diverse entreprenader inom särskilda fackområden, 71550000 Smedtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000