2. Förfarande
Förfarande
Titel: Intraoral röntgen
Beskrivning: intraoral röntgen till Folktandvården
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33111500 Tandröntgen
Ytterligare klassificering (cpv): 33130000 Utrustning och instrument för tandvård och underspecialiteter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001