See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Två (2) stycken 7/8 motorer VP D13 C3-A-MP 700 hk 2250 rpm till Lotsbåt 745 och byte av befintliga motorer
Beskrivning: Upphandlingen omfattar två (2) stycken 7/8 motorer VP D13 C3-A-MP 700 hk 2250 rpm till lotsbåt 745 och byte av befintliga motorer.
Intern identifierare: 24-06043
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50240000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende sjöfart och annan utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000