Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Drift- och barmarksskötsel Parkmark
Referensnummer: SK2018-0034
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 77313000 Parkskötsel
II.1.4.
Kort beskrivning
Entreprenaden omfattar parkytor inom Sollentuna kommun.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 10 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 77313000 Parkskötsel
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen