174240-2025 - Resultat
Sverige – Systemtjänster och tekniska konsulttjänster – Konsulttjänster Systematiskt informationssäkerhetsarbete
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsulttjänster Systematiskt informationssäkerhetsarbete
BeskrivningUpphandlingen avser ramavtal för konsulttjänster inom informations- och cybersäkerhet med inriktning på Systematiskt informationssäkerhetsarbete.
Intern identifierare22/129-06
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79417000 Konsulttjänster för säkerhet, 79419000 Utvärderingskonsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelOmråde 6-1 Systematiskt informationssäkerhetsarbete medelnivå
BeskrivningUpphandlingen avser ramavtal för konsulttjänster inom informations- och cybersäkerhet med inriktning på Systematiskt informationssäkerhetsarbete. Konsulttjänster på medelnivå.
Intern identifierare22/129-06-01
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelOmråde 6-2 Systematiskt informationssäkerhetsarbete hög nivå
BeskrivningUpphandlingen avser ramavtal för konsulttjänster inom informations- och cybersäkerhet med inriktning på Systematiskt informationssäkerhetsarbete. Konsulttjänster på hög nivå.
Intern identifierare22/129-06-02
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelOmråde 6-3 Systematiskt informationssäkerhetsarbete mycket hög nivå
BeskrivningUpphandlingen avser ramavtal för konsulttjänster inom informations- och cybersäkerhet med inriktning på Systematiskt informationssäkerhetsarbete. Konsulttjänster på mycket hög nivå.
Intern identifierare22/129-06-03