2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bygg och järnhandelsvaror
Beskrivning: Lindesbergs kommun upphandlar Bygg och järnhandelsvaror
Intern identifierare: KS 2023/133
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44316000 Järnhandelsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Ramavtal juridiska tjänster