Upphandlingscenter, i samarbete med Linköping- och Kinda kommuner och Lejonfastigheter AB inbjuder Er att lämna anbud på rubricerad upphandling i enlighet med de villkor som framgår av förfrågningsunderlaget.
Anbud ska lämnas i enlighet med de villkor som framgår av förfrågningsunderlaget.
Anbudsgivning, bevakning av nuvarande inklusive kommande upphandlingar och avtal är en kostnadsfri tjänst för anbudsgivarna och andra företag via Upphandlingscenters upphandlingsverktyg www.e-avrop.com.
Ytterligare information om Upphandlingscenter och vår verksamhet finns på www.upphandlingscenter.se.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas föralla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Benämning på upphandlingen
Anbudsområde (grupp) nummer ett (1) - Ekonomi- och löneassistent
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79510000 Telefonsvarartjänster, 79992000 Receptionstjänster, 79500000 Kontorshjälp, 98513200 Tjänster utförda av kontorspersonal för enskilda, 79211100 Bokföring, 79631000 Personaltjänster och lönehantering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Kontraktets, ramavtalets eller det dynamiska inköpssystemets löptid Antal månader: 24
Detta kontrakt kan förlängas: ja
Beskrivning av förlängning:
12+12
Anbudsområde (grupp) nummer två (2) - Ekonomiassitent (Lejonfastigheter)
Del nr: 2
Anbudsområde (grupp) nummer tre (3) - Fastighetsassistent
Del nr: 3
Anbudsområde (grupp) nummer fyra (4) - Registrator
Del nr: 4
Anbudsområde (grupp) nummer fem (5) - Administrativ assistent
Del nr: 5
Anbudsområde (grupp) nummer sex (6) - Receptionspersonal
Del nr: 6
Anbudsområde (grupp) nummer 7 - Samhällsvägledare/Kundtjänstpersonal
Del nr: 7