174410-2023 - ÄndringSverige-Västervik: Reningsverk
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Om- och utbyggnad av Lucerna avloppsreningsverk
Referensnummer: U-030-2022
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45232421 Reningsverk
II.1.4.
Kort beskrivning