See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Science Village Scandinavia
Beskrivning: Utförande av byggator och VA för nytt exploateringsområde inom Science Village samt ombyggnad av del av Odarslövsvägen
Föregående meddelande: 090207-2021
Intern identifierare: AUTO20/608
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000