174532-2018 - ResultatSverige-Stockholm: Vaktmästartjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Property maintenance, the Swedish Embassy in Canberra
Referensnummer: dnr 1358/17
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98341140 Vaktmästartjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Property maintenance at the Swedish Embassy in Canberra, Australia.
All work / maintenance are to be carried out on the buildings and facilities in Canberra, Australia.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader, 75123000 Fastighetsförvaltning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen