174560-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Allriskförsäkringar för byggsektorn – Försäkringsupphandling Projektförsäkring för Göteborg Energi AB
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFörsäkringsupphandling Projektförsäkring för Göteborg Energi AB
BeskrivningFörsäkringsupphandling av Projektförsäkring för Göteborg Energi AB avseende Riskullaverket
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66513200 Allriskförsäkringar för byggsektorn
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFörsäkringsupphandling Projektförsäkring för Göteborg Energi AB