See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Biopsinålar och bröstmarkörer
Beskrivning: Biopsinålar
Intern identifierare: RS 2025-02914
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33141323 Biopsinålar
Ytterligare klassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar, 33111650 Mammografiapparatur, 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar, 33141000 Engångsartiklar för icke-kemiskt medicinskt bruk och hematologiska förbrukningsartiklar, 33141320 Nålar för medicinskt bruk, 33141326 Nålar för radiologiska procedurer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000