174716-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Trädgårdstjänster – Vägslåtter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelVägslåtter
BeskrivningJönköpings kommun handlar upp vägslåtter.
Intern identifierare2025_24/113
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000