2. Förfarande
Förfarande
Titel: Underhållsmuddring i Göta älv, farled 955 (etapp 1)
Beskrivning: Se bilaga Förhandsannons
Intern identifierare: 26-00305
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45252124 Muddrings- och pumpningsarbeten