Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
IT-Partner för område hårdvara för IT-arbetsplats, mobiltelefoni, AV och tillhörande tjänster
Referensnummer: MK UH 2019/00017
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 30200000 Datorer och datamateriel
II.1.4.
Kort beskrivning
Mora kommuns Inköpscentral inbjuder Anbudsgivare att lämna anbud på avtal IT-Partner för område hårdvara för IT-arbetsplats, mobiltelefoni, AV och tillhörande tjänster.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej