2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av kontrakt avseende husarkitekt till Örtedalen, Linnéträdgården, Linnés Hammarby och Gustavianum Uppsala. Fjärdingen 1:9, Danmarks-Hammarby 5:1, Dragarbrunn 4:7
Beskrivning: Se Ansökningsinbjudan
Intern identifierare: 25/54
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000