2. Förfarande
Förfarande
Titel: Resurskonsult avseende projekteringsledare mark och BEST för projekt Ostkustbanan, delen Dingersjö-Kubikenborg Sundsvalls kommun, Västernorrlands län
Beskrivning: Upphandling av Projekteringsledare Mark och BEST för 10km nytt dubbelspår Dingersjö-Kubikenborg
Intern identifierare: KOM-419846
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Resurskonsult avseende projekteringsledare mark och BEST för projekt Ostkustbanan, delen Dingersjö-Kubikenborg Sundsvalls kommun, Västernorrlands län