See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fastighetsförnödenheter
Beskrivning: Upphandlingen avser att tillgodose Eslövs kommun behov av fastighetsförnödenheter.
Intern identifierare: KS 2023/739
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44316000 Järnhandelsartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter, 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning, 31500000 Belysningsarmatur och elektriska lampor, 31510000 Elektriska glödlampor, 44510000 Verktyg, 44511000 Handverktyg, 44512000 Diverse handverktyg
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Krav på varan/tjänsten
Beskrivning: Upphandlingen avser att tillgodose Eslövs kommun behov av fastighetsförnödenheter. Uppdraget omfattar leverans av fastighetsförnödenheter fördelat i följande nio (9) undergrupper: VS, Ljuskällor, El, Verktyg och maskiner, Fastighet, Skyddsutrustning, Förbrukningsvaror, Infästning och Redskap.
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Administrativa föreskrifter
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Krav på leverantören
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Utvärdering och pris