174998-2021 - ResultatSverige-Märsta: Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Restaurang- och storköksutrustning
Referensnummer: UH-2020-104
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39220000 Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
II.1.4.
Kort beskrivning
Sigtuna kommun inbjuder leverantörer att inkomma med anbud i upphandling avseende restaurang- och storköksutrustning. Välkommen att lämna anbud.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
39220000 Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering, 39221000 Köksutrustning, 39223000 Skedar, gafflar, 39315000 Restaurangutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen