175014-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kontorsmöbler – Inköp av återbrukade möbler, restaurering och rekonditionering av möbler
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelInköp av återbrukade möbler, restaurering och rekonditionering av möbler
BeskrivningMöbler rekond och återbruk
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39130000 Kontorsmöbler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:112256:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 39153000 Konferensmöbler, 50850000 Reparation och underhåll av möbler