175040-2017 - ÄndringSverige-Strängnäs: Informationssystem
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av HR-system.
Referensnummer: KS/2017:176-059
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48810000 Informationssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Strängnäs kommun önskar upphandling av HR-system som tjänst.